Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Instalacje Gazowe

         Instalacja gazowa to niezbędny element każdego domu i mieszkania. Odpowiedzialność za jej montaż i podłączenie spoczywa na wykonawcy. Dlatego tak bardzo liczy się doświadczenie i profesjonalizm osoby lub firmy, która się podejmuje tego zadania. Koszty instalacji gazowej są zróżnicowane i zależą głównie od skomplikowania i wykonania instalacji (koszt materiałów oraz wybór konkretnej technologii).

           Instalacje gazowe to jedna z podstawowych usług, które Państwu proponujemy. Oferujemy Państwu następujące formy współpracy w zakresie wspomnianej instalacji:

           Montaż nowej instalacji gazowej bezpośrednio do podłączania kuchenki, jak również podgrzewacza ciepłej wody. Modernizację już poprowadzonej instalacji gazowej – np. wymianę kotła na bardziej ekonomiczny kocioł gazowy (np. bez zmieniania grzejników). Proponujemy również montaż zupełnie nowej instalacji gazowej pod co i cwu. Ważnym elementem, który co jakiś czas należy sprawdzić jest szczelność instalacji. Sprawdzanie szczelności gazu to również jedna z usług, którą Państwu proponujemy.

           Warunkiem bezpiecznego korzystania z założonej instalacji gazowej jest jej fachowe wykonanie. Tego typu zadania warto zlecić profesjonalistom.

Montaż przepływowych piecyków gazowych

           Przepływowe gazowe podgrzewacze wody, zwane w skrócie piecykami gazowymi lub termą, to urządzenia, które wymagają podłączenia ich do instalacji gazu ziemnego oraz do wyjścia kominowego. Dodatkowo należy pamiętać o tym, że pomieszczenie, w którym ma być montowany pieców gazowy musi być właściwie wentylowane – co to oznacza? Pomieszczenie musi posiadać odpowiedni nawiew powietrza oraz jego wywiew przez kratkę wentylacyjną. 
Gaz jako środek grzewczy jest bardzo wydajny, a współcześnie montowane termy posiadają zabezpieczenia, które polegają np. na wyłączeniu dopływu gazu do piecyka po zgaśnięciu płomienia. Nie ma więc obaw przed ulatniającym się z termy gazem.

Czytaj więcej: Montaż przepływowych...