Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Montaż przepływowych piecyków gazowych

           Przepływowe gazowe podgrzewacze wody, zwane w skrócie piecykami gazowymi lub termą, to urządzenia, które wymagają podłączenia ich do instalacji gazu ziemnego oraz do wyjścia kominowego. Dodatkowo należy pamiętać o tym, że pomieszczenie, w którym ma być montowany pieców gazowy musi być właściwie wentylowane – co to oznacza? Pomieszczenie musi posiadać odpowiedni nawiew powietrza oraz jego wywiew przez kratkę wentylacyjną. 
Gaz jako środek grzewczy jest bardzo wydajny, a współcześnie montowane termy posiadają zabezpieczenia, które polegają np. na wyłączeniu dopływu gazu do piecyka po zgaśnięciu płomienia. Nie ma więc obaw przed ulatniającym się z termy gazem.

Gazowe podgrzewacze wody są urządzeniami wiszącymi. Ich montaż lub wymiana powinna się odbywać przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa, a instalacja gazowa musi być w 100% sprawna i bezpieczna. Do podłączenia podgrzewaczy gazowych i sprawdzenia instalacji najlepiej wezwać profesjonalistów. Oferujemy montaż każdego rodzaju termy, piecyka, podgrzewacza: sterowanej ręcznie, automatycznie czy automatycznie i ręcznie.