Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pogotowie hydrauliczne Kraków

          

zgłaszanie awarii 504 550 309

                

                Usuwanie nagłych awarii hydraulicznych to jeden z podstawowych elementów naszej codziennej pracy. Wiele osób nie jest w stanie wykonać samodzielnie często skomplikowanych prac hydraulicznych. Tym bardziej, kiedy pojawia się awaria instalacji (np. uszkodzony zawór, pęknięta uszczelka, wymiana baterii pozostaje powierzyć naprawę profesjonalistom. Świadczone przez nas usługi hydrauliczne, usługi wodno kanalizacyjne dzięki bogatemu doświadczeniu stoją na najwyższym poziomie.

            Do awarii hydraulicznych najczęściej dochodzi w łazience i kuchni. Hydraulika łazienkowa to często udrażnianie rur, zapchany syfon wannowy lub umywalkowy. Częstym problemem występującym w wielu domowych łazienkach jest cieknąca woda z kranu – baterii, oraz naprawa spłuczek toaletowych. Szybka i sprawna naprawa to gwarancja oszczędności i późniejszej bezawaryjności instalacji.

            Niedrożna instalacja wodno kanalizacyjna może być powodem zalania mieszkania. W takich sytuacjach czas jest wyjątkowo cenny. Posiadane przez nas urządzenia do czyszczenia kanalizacji mogą zaoszczędzić Państwa czas i pieniądze.

            Należy również pamiętać, że zwłaszcza zimą powinniśmy odpowiednio przygotować swoje mieszkania i domy na niespodziewane wypadki hydrauliczne – takie jak pęknięta rura (czego powodem może być silny mróz). Nie należy zatem zwlekać z naprawą usterek instalacji wodnych, centralnego ogrzewania oraz gazowych. Awaria tych ostatnich może się przecież źle skończyć.

            Wszystkie usterki i awarie można szybko, sprawnie i fachowo usunąć i właśnie taką usługę Państwu proponujemy. Pęknięta rura, wymiana uszkodzonego grzejnika, czy uszkodzony zawór nie są nam straszne. W razie awarii nie czekaj – zadzwoń po profesjonalne i szybkie pogotowie hydrauliczne w Krakowie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Dzięki naszym usługom będą Państwo mogli spać spokojnie.

Kontakt 504 550 309

usługi i naprawy hydrauliczne :

- naprawa spłuczki toaletowej

- naprawa i wymiana kranu , baterii itp

Naprawa spłuczki toaletowej

       Nagła awaria spłuczki to jeden z bardziej irytujących problemów z domową  instalacją sanitarną. Kiedy wystąpi tego typu nagła awaria, nie pozostaje nic innego niż wezwanie fachowej pomocy, która szybko i przede wszystkim skutecznie poradzi sobie z zaistniałym problemem, który jest dość powszechnie spotykany.

Czytaj więcej...

Naprawa lub wymiana baterii kranu

           Cieknąca lub kapiąca woda z kranu to dźwięk, który potrafi doprowadzić większość osób do istnego szału. Jednak należy pamiętać, że uciekająca woda – nawet niewielkim strumieniem lub kropelkami, wiąże się z określonymi kosztami. Zwłaszcza jeśli ten proceder trwa przez dłuższy czas.

Czytaj więcej...

Zatkana kratka łazienkowa

           Zatkanie kratek łazienkowych, odpływów zawsze zaczyna się pozornie niewinnie. Spływająca do odpływu woda stopniowo zaczyna spływać coraz wolniej, a pierwszą oznaką zatykania jest charakterystyczny dźwięk bulgotania podczas spływania wody.

Czytaj więcej...

Uszkodzonie rur w podłodze

           Rozprowadzanie rur w stropach ze względu na możliwości oraz zalety takiego rozwiązania są powszechnie stosowane podczas budowy nowych domów I mieszkań – głównie przez deweloperów. Warto jednak pamiętać, że takie rozwiązanie będzie efektywne jedynie wtedy, kiedy zostanie ono wykonane w sposób maksymalnie fachowy, nie tylko pod względem wykonania instalacji, ale także użytych do tego celu materiałów.

Czytaj więcej...

Wymiana węży elastycznych -przy bateriach, bojlerach, toaletach

           Niezawodne działanie wielu urządzeń obecnych w przydomowych łazienkach, uzależnione jest między innymi od prawidłowego montażu. Jednym z kluczowych, choć niepozornych elementów, jest sprawna wymiana węży elastycznych – między innymi przy bateriach, bojlerach oraz toaletach.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. Pogotowie kanalizacyjne

Strona 1 z 2