Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Naprawa lub wymiana baterii kranu

           Cieknąca lub kapiąca woda z kranu to dźwięk, który potrafi doprowadzić większość osób do istnego szału. Jednak należy pamiętać, że uciekająca woda – nawet niewielkim strumieniem lub kropelkami, wiąże się z określonymi kosztami. Zwłaszcza jeśli ten proceder trwa przez dłuższy czas.

Powodem takiego stanu rzeczy może być między innymi zakamieniała bateria. Czasami praca, którą wykonuje fachowy hydraulik Kraków może się ograniczać wyłącznie do wymiany uszczelek w kranie. Innym razem konieczna będzie wymiana całej baterii, jeśli ta nie będzie się już w żaden sposób nadawała to skutecznego jej wykorzystywania.

Instalacje wodne mają to do siebie, że prędzej czy później najprawdopodobniej ulegną mniejszej lub większej awarii. Szybka naprawa, która w przypadku prac związanych z naprawą cieknącego kranu raczej nie jest dużym wydatkiem przynosi znacznie większe korzyści, w postaci komfortu i oszczędności – oraz ochrony środowiska naturalnego poprzez mniejsze zużycie wody, która nie cieknie z baterii lub kranu.