Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pogotowie kanalizacyjne

           zgłaszanie awarii 504 550 309

 

            Awarie związane z instalacją hydrauliczną należą bezwzględnie do jednych z najczęściej występujących w domach i mieszkaniach. Często jedynym ratunkiem w awarii systemu hydraulicznego jest profesjonalne pogotowie kanalizacyjne. Kiedy będziemy potrzebowali tego typu usługi?

Warto mieć w swoim notesie zapisany numer do pogotowia kanalizacyjnego. Szybkie usunięcie awarii pozwoli zaoszczędzić nie tylko odpowiednio dużo pieniędzy, ale również zdrowia psychicznego. W skład profesjonalnych usług z zakresu pogotowia kanalizacyjnego wchodzą między innymi: usuwanie nagłych awarii kanalizacji, ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji, bez wykopowe naprawy kanalizacyjne, specjalna inspekcja TV Video systemu kanalizacji. Jedną z najczęściej spotykanych i wykonywanych przez pogotowie kanalizacyjne usług jest czyszczenie oraz udrażnianie rur kanalizacyjnych. Tego typu usługi powinny być wykonywane przy pomocy specjalnego, nowoczesnego sprzętu oraz silnych pojazdów ciśnieniowych. Ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji polega na gruntownym oczyszczaniu sieci kanalizacyjnej, przy pomocy silnego strumienia wody. Napotkane zabrudzenia, które zapychają kanalizację zostają rozmyte i usunięte razem z wodą.

Pogotowie kanalizacyjne charakteryzuje szybkość i sprawność działania. Wszelkie awarie i usterki sieci kanalizacyjnej powinny być usunięte jak najszybciej. Ważne jest także bardzo dokładne wykonanie zlecenia, tak aby sytuacja z występowaniem awarii nie powtarzała się w przyszłości. Warto pamiętać, że profesjonalne pogotowie kanalizacyjne działa przez 24h na dobę, bardzo często przez siedem dni w tygodniu. Dzięki temu zawsze, kiedy tylko przydarzy nam się awaria sieci kanalizacyjnej mamy możliwość wezwania specjalistów, którzy szybko, sprawnie i profesjonalnie zajmą się usunięciem awarii. Bez względu na to, czy mowa o zapchanych studzienkach i wpustach burzowych, zatkane przyłącza i kolektory kanalizacji, profesjonalne pogotowie hydrauliczne pozwoli na przywrócenie dawnego ładu i gwarancję sprawnego użytkowania tych elementów.

 

Kontakt 504 550 309