Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Centralne ogrzewanie

          Ciepło jest jednym z najważniejszych elementów towarzyszących naszemu codziennemu życiu. Dbając o to, aby w naszym mieszkaniu lub domu było ciepło poszukujemy ekonomicznych i skutecznych rozwiązań na ich ogrzewanie.

          Nowoczesne ogrzewanie domu to ogrzewanie ekonomiczne, łatwe w obsłudze oraz takie, które przede wszystkim daje komfort cieplny. Wybór sposobu na ogrzewanie domu, czyli np. kotła centranego ogrzewania, jak również sposobu przygotowania ciepłej wody to wybór, przed którym stoi każdy właściciel domu. Jednak nie muszą Państwo czuć się osamotnieni w podejmowaniu tej często trudnej decyzji. Nasza firma pomoże Państwu wybrać niedrogi, skuteczny i najlepszy w sposób na ogrzewanie domu oraz zajmie się profesjonalną i sprawną instalacją wybranych systemów grzewczych.

          Instalacja centralnego ogrzewania w oparciu o wybrane systemy grzewcze to jedna z podstawowych usług, którymi na co dzień się zajmujemy. Instalujemy tradycyjne piece co np. węglowe, koksowe, jak również kotły gazowe kondensacyjne, piece z podajnikiem na eko groszek i pelet. Zajmujemy się również instalacją ogrzewania podłogowego.

Jeśli szukają Państwo doświadczonej firmy, która doradzi i wykona instalację wybranego systemu grzewczego – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Rozdzielacz do grzejników

         W nowoczesnym budownictwie najczęściej stosuje się instalacje centralnego ogrzewania z rozdzielaczem. W przypadku domu jednorodzinnego piętrowego rozdzielacz montuje się na dwóch poziomach (parter i piętro) gdzie dalej od skrzynki rozdzielacza prowadzone są rury do poszczególnych pomieszczeń gdzie maja być zamontowane grzejniki. Instalacje taką wykonuje się z: miedzi, stali, plastiku.   

Czytaj więcej: Rozdzielacz do grzejników

Zawory i głowice termostatyczne

           Zawory i głowice termostatyczne, podobnie jak wszystkie elementy instalacji hydraulicznych, z którymi powiązane jest centralne ogrzewanie wymagają prawidłowego montażu i dbałości o ich właściwe działanie. W przeciwnym wypadku instalacje grzewcze mogą nie działać w sposób, jaki jest im przeznaczony – czyli efektywny i bezawaryjny.

Czytaj więcej: Zawory i głowice...

Połączenia rur stalowych z rurami z tworzyw sztucznych

           Nie da się wykonać całej instalacji hydraulicznej w domu z tylko jednego rodzaju materiału, jest wiele sytuacji, w których różne części instalacji muszą być wykonane z różnych surowców. Obecność na rynku wielu rozmaitych systemów również nie ułatwia sprawy, ale na szczęście nie jest żadnym problemem łączenie elementów stalowych z wykonanymi z tworzyw sztucznych (a jest to najpowszechniejsze połączenie występujące w naszych domach). Wystarczy tylko pamiętać o kilku prostych zasadach, a uniknie się błędów mogących prowadzić do awarii lub problemów z uzyskaniem pomocy od producenta części w ramach gwarancji, która czasem przydaje się przy systemach tak skomplikowanych, jak na przykład centralne ogrzewanie.

Czytaj więcej: Połączenia rur...

Kominki z płaszczem wodnym do ogrzewania centralnego i ciepłej wody

           Połączenie kominka z instalacją centralnego ogrzewania to coraz modniejsze I chętniej wybierane rozwiązanie przez właścicieli domów jednorodzinnych. Okazuje się bowiem, że moc współczesnych kominków z płaszczem wodnym, świetnie nadaje się zarówno do podgrzewania ciepłej wody użytkowej, jak I wspierania ogrzewania domu za pomocą centralnego ogrzewania.

Czytaj więcej: Kominki z płaszczem...

Podkategorie

Strona 1 z 2